Robinson Beach Boracay
Robinson Beach Boracay Aklan Boracay Philippines
 

רובינסון Boracay Beach

Robinson Beach - Overview (Robinson Beach)

robinson house beach front viewrobinsons house beach outer resort

The Beach House רובינסון Boracay בקצה הצפוני יפה ומיוחד של Boracays המפורסם הלבן ביץ הוא בית חוף הבלעדית ומרווח לבנות בסגנון הילידים. The Beach רובינסון בית, אידיאלי לחופשות החלום, רובינסון Beach House יש תכונות של שתי דירות, כל אחד עם זה של הכניסה עצמה, מטבח מאובזר, סלון מרווח, שני חדרי שינה, שני חדרי אמבטיה מרפסות ענק מול חוף סולו ים כמו רובינסון Beach House יש.

Robinson Beach - Rooms / Accommodaton (Robinson Beach)

robinson house beach inner rooms with bedrobinson house beach with deluxe bed

בית Boracay חוף הרובינסונים, אידיאלי עבור חופשות החג החלום, תכונות שתי דירות, כל אחד עם זה של הכניסה עצמה, מטבח מאובזר, סלון מרווח, שני חדרי שינה, שני חדרי אמבטיה ומרפסות ענק מול החוף היפה Boracay ו סולו הים.

robinson house beach room with sala setrobinson house beach all view rooms

robinson house beach facilities dining outsideRobinson Beach - Restaurant and Facilities: (Robinson Beach)

ביץ 'רובינסון - מסעדה: (ביץ ' רובינסון)
רובינסון בוקר Beach House זמין על פי בקשה, וטוב מסעדות Boracay כגון מסעדת חוף ביום שישי הנופש פרסקו אל, זה רק הליכה קצרה לאורך החוף

רובינסון ביץ '- Amenities: (ביץ ' רובינסון)
רובינסון Beach House חדרים ממוזגים, גישת WiFi לאינטרנט, טלוויזיה בכבלים, טלפון, גנרטור לגיבוי, מים חמים & קר, מים ראויים לשתייה, מיטות חוף ושמשיות החוף, תחנת לברביקיו בגינה החוף

רובינסון ביץ '- שירותים זמינים: (רובינסון ביץ ')
קניות ובישול שירותים, שירותי כביסה, מיטה לתינוק, שמרטפות, שירותי העוזרת גולף יכול להיות מסודרים על פי דרישה על רובינסון Beach House

רובינסון ביץ '- תכונות מיוחדות: (רובינסון ביץ ')
במיקום מרהיב להציג; ארכיטקטורה מדהימה יש בבית רובינסון Beach House. למידע נוסף נופש גדול בכל רחבי העולם רואה נופש ידי רובינסון Beach House.

 

Robinson Beach - Location: (Robinson Beach)

רובינסון ביץ 'האוס ממוקמת בקצה הצפוני של Boracays חוף לבן, שבו החוף הוא הרבה יותר רחב עם חול אבקתי שבו כל המשפחה יכולה ליהנות היופי האמיתי של החוף. האבן שלו לזרוק מ שישי Beach Resort וגילוי Shores מדרום לכביש טרסות Boracay גישה בצפון. כביש גישה מוביל גם כמובן 18-חור הגולף.

Robinson House beach resort vicinity map in Boracay island

 

About Boracay (Robinson Beach)

בעת הנסיעה דרך 7107 האיים של הפיליפינים, תמצאו טבע ונוף מהמם כמו Boracay (רובינסון ביץ '), זה לא קשה אבל יש אי אחד שבולט אבל Boracay (רובינסון ביץ'). ב Boracay (רובינסון ביץ ') ניתן למצוא אבקת ארבעת הקילומטרים של טלק לבן חוף חולי, מי טורקיז כחול הנוף הרומנטי. Boracay (רובינסון Beach) ממוקם בקצה הצפון מערבי של Panay האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה. בגלל היופי הטבעי שלה, את האי של Boracay (רובינסון Beach) הוא חוף העליון באסיה. Boracay (רובינסון Beach) ידוע גם בשם שער לגן עדן.

שני (2) ק"מ מעל קצה מערב Panay איילנד באזור Visayan מערבי של הפיליפינים היא Boracay (רובינסון ביץ ') האי של הפיליפינים ממוקם כ 345 ק"מ (200 ק"מ) דרומית למנילה. זה תשעה קילומטרים על פני 2,563.86 דונם (1038 דונם). בנקודה הצרה ביותר שלה Boracay (רובינסון ביץ ') היא רק קילומטר אחד רחב.Amihan ו Habagat עונות מזג האוויר ב Boracay (רובינסון ביץ ') היא בדרך כלל את דפוסי מזג האוויר. Amihan פירושו רוח צפונית קרירה, ו Habagat פירושו המערבית או הרוח דרומית מערבית; המונסון מערב לדרום. העונה Amihan מתאפיין בטמפרטורות מתונות, כמות המשקעים קטנה או לא, ואת הרוח השורר ממזרח. העונה Habagat מאופיין במזג אוויר חם ולח, גשמים כבדים תכופים, וכן הרוח השורר ממערב.

Amihan דפוס Habagat עונתית היא לעבור בכיוון הרוח שבו הוא האינדיקטור המרכזי ב Boracay (רובינסון ביץ '). Boracay (רובינסון ביץ ') יהיה במרקם מזג אוויר Habagat למשך שארית השנה ואת תבנית מזג האוויר Amihan מן מתישהו בחודש ספטמבר או אוקטובר מתישהו במאי או ביוני. תאריכים אלו עשויים להשתנות בשנים בודדות, אם.

טרופי סופות יכול להשפיע Boracay (רובינסון ביץ) בכל עת של השנה, אך סביר להניח שנראה בעונה Habagat. היום הטמפרטורות על Boracay (רובינסון ביץ '), בדרך כלל נע בין 77-90 מעלות (25-32 מעלות צלזיוס) מתחילת העונה Amihan לתוך בפברואר או מרץ, ולהגדיל ל-F ° 82-100 (28-38 ° C ) טווח עם תחילתה של העונה Habagat. בתקופות הסופה הטרופית ב Boracay (רובינסון ביץ '), הטמפרטורה יכולה לרדת אל מתחת 68 מעלות (20 מעלות צלזיוס).

שבט Ati היה את המתיישבים הראשונים של Boracay (רובינסון ביץ '). Boracay (רובינסון ביץ ') הפך למחוז עצמאי ב -25 באפריל 1956 במסגרת Aklan פרובינציה. התיירות החלה להתפתח Boracay (רובינסון ביץ '), ואת האי הפך פופולרי עם תרמילאים בשנת 1980 ידועות בעבר זה לא היה עד 1970.Boracay היה (רובינסון ביץ ') האי לפני שנים רבות היטב שמרו בסוד, כמעט ברכושנות כך שרק מעטים ידעו על קיומו. כאשר צוות הסרט הזר בטעות "גילה" זה גן עדן האי, זה היה רק בשנות ה -70. אחרים כתב ספר, שכלל ביקורות נלהבות של Boracay (רובינסון ביץ '), אשר שינו את הקצב של האי מזו של להיות סוד שקט כדי להיות בסופו של דבר הצביעו כבעלי החוף הכי טוב בעולם.

Boracay (רובינסון ביץ ') היא תופעה מאז Aklan עבור תיירים רבים הוא נרדף על Boracay (רובינסון ביץ'): למעשה, רבים יותר לדעת על Boracay (רובינסון ביץ ') מאשר Aklan באותה עונת שיא, כמה Boracay (רובינסון ביץ') מאוכלוסיית האי. עשוי להתנפח ל -20,000. מילה על Boracay (רובינסון ביץ ') איילנד הוא הוסיף בונוס עבור הנוסע המורשת עייף.

Boracay (רובינסון ביץ ') האי נמצא בשליטה המינהלית של התיירות הפיליפיני הרשות בתיאום עם הממשלה המחוזית של Aklan כוללת של barangays Manoc-Manoc, Balabag, ו Yapak (3 מתוך 17 barangays המרכיבות את העירייה של המלאי ).

Boracay (רובינסון ביץ ') האי הגיע לתשומת לב בינלאומית בשנת 1980, כאשר תרמילאים באירופה, בעיקר גרמניה, כתב על האי הזה אידילי של ים סין הדרומי אף Boracay (רובינסון ביץ') היה ידוע דייגים חלק מאדמתה בבעלות תושבי חוץ . האופה באנגלית על Boracay (רובינסון ביץ ') איילנד הוא אחד המפעלים התיירות של הבכור. Boracay (רובינסון ביץ') יכול להתגאות חמש התאמות הכוכב מגרש גולף עד סוף שנות ה -80, בתים שאר רבות היה בנוי על ידי סוף המאה. הוא נבחר כאחד החופים הטובים ביותר בעולם בשנת 1990 ושוב בשנת 1996 כמספר העולמות אחד חוף טרופי.

חול לבן חוף היא Boracay (רובינסון ביץ ') של האטרקציה המרכזית, על Boracay (רובינסון ביץ') של האגף הדרומי, פנינה של טבע המשתרעת על כ - ארבעה קילומטרים, שבו רוב של

הסלעי ובכפוף זרמים מסוכנים הוא בצפון, בעיקר בעונת הגשמים. Boracay (רובינסון ביץ ') שוניות להפוך את האי לקפוץ אידיאלי את הצבע של צוללנים או snorkelers נלהב.

מזונות טריים הים ניתן למצוא בו ניתן לבשל ממש שם או הביא אחד שבו הוא שוהה עבור אלה על תקציב הכלכלה ללכת Boracay (רובינסון ביץ ') talipapa, או Boracay (רובינסון ביץ') בשוק פתוח. אבל Boracay (רובינסון ביץ ' ) האי יש הרבה מסעדות קייטרינג לכל טעם. Boracay (רובינסון ביץ ') יש ציוד לספורט מים, כמו גם שיעורי צלילה ואת הרוח גלישה.

התיירות ב Boracay (רובינסון ביץ) נמצאת בשיאה בעונה Amihan גם בגלל הרוח שלה הדפוס מזג האוויר. הרוח נושבת הרווחת מן Boracay מזרחה (רובינסון ביץ ') במהלך Amihan. את המים Boracay (רובינסון ביץ ') וייט ביץ' הוא לעתים קרובות מזוגגות חלקה. הילס בקצוות הצפוני והדרומי של Boracay (רובינסון ביץ ') ערוץ האי ואת הרוח העונה Amihan מהצד המזרחי של האי; Boracay (רובינסון ביץ') Bulabog ביץ בחלק המרכזי של הצד המזרחי של האי הופך את השונית המוגן במימי אידיאלי כי החוף של גלישת רוח למטוס עפיפון / עפיפון גלישה.סוגים מלון מפואר לתקציב וחדרי הספרטני הם מספר סוגי לינה פזורים בכל רחבי Boracay (רובינסון ביץ ') איילנד. לאורך חוף לבן, מיקום מצוין לעתים קרובות ביחס Boracay (רובינסון ביץ ') שלוש תחנות הסירה, אף תחנות הם כבר לא בפעולה. Boracay (רובינסון ביץ ') תחנת 2 הוא בערך במרכז החוף, עם Boracay (רובינסון ביץ') תחנות 1 ו -3 בהתאמה בערך באמצע הדרך לצפון הקצה הדרומי של Boracay (רובינסון ביץ ') איילנד. Boracay (רובינסון ביץ ') תחנה 3 באזור הוא שם את רוב לינה זול ממוקמים, תוך Boracay (רובינסון ביץ') Station 2 מיועד לאלה שרוצים להיות בתוך הקרבה של הסורגים. Boracay (רובינסון ביץ ') תחנת 1, בינתיים, היא איפה אתה יכול למצוא את אירוח מבודדים יותר, מציע שקט ושלווה לאלה מחפש הפוגה מן הפעולה הרגילה זירת ארז הלילה Boracay (רובינסון ביץ').

Boracay (רובינסון ביץ ') התאמות האי נע בין עפר זול מפוארים. כל מפואר וכמה הנופש במלון בסדר יש שלה Boracay (רובינסון ביץ ') סוויטה חדר, Boracay (רובינסון ביץ') חדר פרטי, Boracay (רובינסון ביץ ') ירח דבש חדר, Boracay (רובינסון ביץ') הנהלת חדר, Boracay (רובינסון ביץ ') חדר משפחה, Boracay (ביץ 'רובינסון) חדר סופריור, Boracay (ביץ' רובינסון) חדר רגיל, Boracay (ביץ 'רובינסון) חדר זוגי, Boracay (ביץ' רובינסון) חדר טריפל, Boracay (ביץ 'רובינסון) חדר לארבעה, Boracay (רובינסון ביץ) צפה חדר לים, Boracay ( ביץ 'רובינסון) צפה חדר גן, Boracay (ביץ' רובינסון) חדר חוף הים, Boracay (ביץ 'רובינסון) סוג חדר בונגלו, Boracay (רובינסון ביץ') חדר Aircon, Boracay (רובינסון ביץ ') חדר מאוורר, Boracay (רובינסון ביץ') חדר השינה, Boracay ( רובינסון ביץ ') חלוף חדר, Boracay (רובינסון ביץ') Backpacker חדר, Boracay (רובינסון ביץ ') חדר עם מטבח, Boracay (רובינסון ביץ') בית וכל סוג של אירוח מפוברק. Boracay (רובינסון ביץ ') לשיא תקופת התמחור הן תקופות של תיירות כבד (בדרך כלל כולל חג המולד / ראש השנה, חג הפסחא / השבוע הקדוש, ואת הסינית תקופות השנה החדשה).

רוב Boracay (רובינסון ביץ ') בתי המלון ואתרי הנופש רמות מחירים עונתית, עם מחירי שיא עונתי בדרך כלל בד בבד עם תאריכים עונה Amihan. Boracay (רובינסון ביץ ') יש עודף של החוף 350 (רובינסון ביץ') Boracay הנופש מציע יותר מ -2,000 חדרים החל באיכות מהכוכב וחמש כדי התאמות בתקציב, ולכן תיירים בטוח למצוא מה שהם מחפשים. Boracay (רובינסון ביץ '), מציע מגוון רחב של מסעדות, ברים, פאבים, ומועדוני לילה. פעילויות פנאי זמינה ב Boracay (רובינסון ביץ ') כוללים צלילה, שנירקול, גלישת רוח, פנסיון עפיפון והרפיה החוף. Boracay (רובינסון Beach) הוא האתר של עולמי-18-72 חור כמובן גולף נקוב עוצב על ידי גרהאם מארש.

Boracay (רובינסון ביץ ') יש שני נמלי התעופה המשרתים, הבינלאומי Kalibo התעופה Kalibo די קרוב Boracay (רובינסון ביץ') ו גודופרדו פ ראמוס התעופה (המכונות "שדה התעופה Caticlan" כפי) ב Caticlan, 30 דקות נסיעה בסירה כדי Boracay ( ביץ 'רובינסון).

סטרונג רפובליקה ימית כביש (SRNH) עובר דרך Caticlan המהווה את החלק המערבי של Boracay (רובינסון ביץ '), עם מעבורות המכונית מ Roxas עגינה, מינדורו מזרחי בנמל המזח Caticlan.

מוטורי-tricycles לאורך הכביש הראשי של Boracay (רובינסון ביץ ') או על ידי הליכה לאורך החופים של Boracay (רובינסון ביץ') הם שני המצבים העיקריים של תחבורה. לאורך השביל (רובינסון ביץ ') ביצ' פרונט Boracay, Pedicabs זמינים גם עבור הובלה. Boracay (רובינסון ביץ ') אמצעי תחבורה אחרים כוללים אופני הרים, quadbikes ואופנועים, כל אשר ניתן לשכור.

bancas ממונע paraws שיט זמינים להשכרה לחקור סביב החוף Boracay (רובינסון ביץ ') של האי. סביב Boracay (רובינסון ביץ ') איילנד הם הבוציות Outrigger הם המראות הנפוצים במימי. הנוסעים יכולים לשבת על פלטפורמה טרמפולינה בין Outrigger תומך paraw הפלגה היא סירה בעלת גוף צר עם outriggers או הצדדים. אלה הם מהר מאוד את הרוח ב Boracay (רובינסון ביץ '), אבל יכול להיות מסורבל עבור מלחים מנוסים.

אירועים מרגשים

אסיה, גלישת רוח, סיור, עם Boracay שבוע ארוך (רובינסון ביץ ') הבינלאומי כיף הלוח גביע בתחרות הנערכת בדרך כלל ב Bulabog ביץ', Boracay (רובינסון ביץ ') בחודש ינואר הוא אחד המקומות תחרותי.

כל ינואר ב Boracay (רובינסון ביץ ') Kalibo על הסמוך Panay איילנד, הידוע Ati-Atihan הפסטיבל מתקיים. בדרך כלל בשבוע השני או השלישי של ינואר, פסטיבל Ati-Atihan הרבה יותר קטן הוא חגג על Boracay (רובינסון ביץ ').

אירוע פריסבי כבר שנערך מדי שנה מאז 2003, בדרך כלל בתקופת הקיץ, Boracay (רובינסון ביץ ') פתח אסיה ביץ Ultimate Tournament.

לוקיישן היסטוריה

AKLAN שם Boracay (רובינסון Beach) ממוקם בין קווי הרוחב 11 ° '30 "N ו 12 ° 01' 00" 09 N, ואורך 121 ° 50 '00 "E ו 122 34 °' 45" E, האי Aklan של Boracay (רובינסון ביץ ') כמו Capiz קרוב Boracay (רובינסון ביץ') מניות החוף הצפוני של האי המשולש Panay בערך כמו laso האי של Boracay (רובינסון ביץ '). למעלה משליש הארץ הוא האי ההררי אבל Boracay (רובינסון ביץ') יש כמה , עם שיתוף אגפו המערבי של Aklan Cordillera גבוהה המחלק את המחוז מ אנטיק המקורב Boracay (רובינסון ביץ ') וכן. הדרומי מוקף Cordillera המרכזי של Panay האי שבו Boracay (רובינסון Beach) ממוקם, המשותף הפרובינציות של Capiz ו Iloilo. הפסקה Cordillera ב Nabas מאפשר מעבר Pandan, עתיקות ואת המעבר אחרים עבור Boracay (רובינסון ביץ '). בשפלת מוגבלות ברצועה צרה שמתחיל מן החוף והוא משתרע על הגבעות, רחבים הם floodplains של Ibajay (30 ק"מ) ו Aklan ריברס (60 ק"מ), שני של חמשת הנהרות הגדולים בפרובינציה בזמן Boracay (רובינסון ביץ ') האי הוא כמו נעל. הנהרות ריק לתוך Sibuyan הים. נהרות אחרים הם Tangalan, Jalo ו טאלון.

תחילת של Aklan כאזור התיישבו לפני Boracay (רובינסון ביץ ') היה ידוע הוא אפוף אגדה וטוען היסטוריים מזויפים מתועד. קשה למצוא עדויות על האי, Boracay (רובינסון ביץ') עם בואו של הספרדים. בשנת 1566 , האוגוסטינית פריי מרטין דה ראדה החלו evangelizing Panay האי כולל קו החוף (רובינסון ביץ ') Boracay, שבו הטיף את הבשורה על ay-פאן, Capiz, Boracay (רובינסון ביץ') את עצמו בתוך Dumangas. עם זאת, הם המשיכו לעבוד המיסיונרית שלהם Boracay (רובינסון ביץ ') ו Panay וב 1581 Kalibo evangelized כולל Boracay (רובינסון ביץ') ו ב 1596, Ibajay. שני האזורים במיוחד היו Boracay (רובינסון ביץ ') התנחלויות אסטרטגיים כי הם היו ליד הפה של הנהרות הגדולים של Aklan, נתיב המים נוח חודר הפנים של האי ואת קו החוף של Boracay (רובינסון ביץ ').

Aklan ו Boracay (רובינסון ביץ ') השתתפו המהפכה נגד ספרד, כאשר גנרל פרנסיסקו קסטילו, אשר תרם את הונו מצא העיתונות הלאומי Boracay (רובינסון ביץ') עבור Katipunan ו קנדידו IBAN הגיעו Aklan ו Boracay (רובינסון ביץ ') כדי למצוא פרק של. Katipunan IBAN היה יליד Malinao, Banga ותושב Boracay (רובינסון ביץ ') ו התיידד אחיו של אנדרס בוניפאציו, Procopio. להיכל Katipunan חזר Boracay (רובינסון ביץ') כדי לארגן ב Visayas.

הידועים ביותר של Aklan אטרקציות תיירותיות הם: atihan-ATI ו-Boracay (רובינסון ביץ ') איילנד, הן האטרקציות חדש יחסית למרות הסיפור סיפר על מקורותיה של קישורים Ati-atihan אותה אגדה של הסכם השלום בין datus Bornean. וגם של ATI (Ayta) ששלטו Panay איילנד Boracay (רובינסון ביץ) האי במאה ה -13, העובדה היא atihan-ATI (שנערך ביום ראשון השלישי של ינואר יעלה בקנה אחד עם חגיגה של הפטרון סנטו ניניו של Boracay ( רובינסון ביץ ')) נרקחה בשנת 1950 כדרך להגביר את התיירות. Boracay (רובינסון ביץ') באי לונג איילנד אבל צר חול לבן הגיע לידיעת המטיילים לגלוש והשמש בסוף שנות ה -70, ה -80 על ידי האירופאים יוזמה הציב חנות באי Boracay (רובינסון ביץ ') ועד סוף המאה, התפאר האי Boracay (רובינסון ביץ') של חמישה כוכבים resorts, קורס המפרץ, מפעלי קייטרינג ללקוחות שונים: מן המשק לתקציב התיירות יוקרה, ו שורה של מסעדות המשרתת את המטבח של העולם: מן האיים הילידים, כדי יפנים וסינים, כדי אסיה כדי קונטיננטלית, ומה יש לך שתי אטרקציות לבדו להביא ברוב דולר התיירות יורו כדי Boracay (רובינסון ביץ '). המוניציפלי של העיר Aklan.

ב Kalibo ו Boracay (רובינסון ביץ ') השנה 1581, האוגוסטינים הקימה המשימה. בשנת Kalibo ו Boracay (רובינסון ביץ') השנה 1680, נבנה קהילה תחת סנגור של סן חואן Bautista ואז, את אתר העיר היה ב Barrio Laguinbanwa ב Numancia, כשני קילומטרים רחוק מן האתר הנוכחי של Kalibo ו Boracay (רובינסון ביץ ').

בשנת 1947, לאחר מלחמת העולם השנייה, גבריאל מ 'רייס, הארכיבישוף של סבו ומאוחר יותר מנילה, באופן אישי לקח בידו לשחזר ולאחר שיפוץ הכנסייה באזור שונים, כולל הכנסייה Boracay (רובינסון ביץ'). Boracay (רובינסון ביץ ') מפגיעת רעידת האדמה ב 14 יוני 1990 מדידה של 7.1 בסולם ריכטר פגעה באי Boracay (רובינסון ביץ ') בשעה 15:41, מוקד הרעש היה ממוקם 11.34North של Boracay (רובינסון ביץ') הרוחב; 122.10 מזרח Boracay (רובינסון ביץ ') ואורך . Philvocs דיווחו 15 ק"מ עומק כפי שחושב.

This is a travel agent website
All Rights Reserved © Copyright Thursday, 11 November 2010, 03:45 AM MST